hakkimizda2

ATCE Enerji Otomasyon ve Pano İml. Ltd. Şti. adı ile faaliyet gösteren firmamız, enerji, otomasyon ve elektroteknik sektöründe faaliyet göstermek amacıyla Elektrik Mühendisi Taşkın ÖZEL ve iş ortakları tarafından 2014 yılı başında Elazığ Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. 

Fabrikamız 2000 m² si kapalı alan olmak üzere toplam 5000 m² alan üzerinde faaliyet göstermektedir. Firmamız, özellikle enerji ve elektroteknik sektöründeki tecrübeli ve dinamik mühendislik kadrosu ile kısa zamanda tanınan bir firma olmuştur. 

Firmamızın kurucuları enerji ve elektroteknik sektöründe 15 yıllık bilgi, birikim ve tecrübeleri ile AR-GE çalışmalarını kısa süre içerisinde tamamlayarak panolara ait prototip numuneleri oluşturmuş ve prototip ürünler TS EN 61439-1-2 standardının öngördüğü tüm Tip testlerinden başarı ile geçerek kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır. Bununla birlikte firmamız, ulusal pazarda TS EN 61439-1-2 standardına sahip 4 firmadan biri, bölgesel pazarda ise tek firma olma özelliğini taşımaktadır.

Ayrıca firmamız kalite ve üretimde gösterdiği yüksek performansla ISO 9001:2008 ve ISO 14001:2004 kalite standart belgelerini almaya hak kazanmış ve sektörde kısa sürede adını duyurmuştur


TSE STANDARTLARINDA

ATCE Enerji, ISO 9001:2008 ve ISO 14001:2004 kalite standart belgelerine sahiptir. Ulusal pazarda TS EN 61439-1-2 standardına sahip 4 firmadan biri, bölgesel pazarda ise tek firma olma özelliğini taşımaktadır.

TECRÜBELİ VE DİNAMİK KADRO

Firmamız, özellikle enerji ve elektroteknik sektöründeki tecrübeli ve dinamik mühendislik kadrosu ile kısa zamanda bölgesinde tanınan bir firma olmuştur.

KONTROL VE TEST

Panolarımız uzman kadromuz tarafından ilgili standartlar ve proje özelliklerine göre kontrol edilerek test işlemleri gerçekleştirilir. Sonuçlar final test raporları ile, ilgili kuruma teslim edilir.